Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı

İş Tanımı
 
Çanakkale Merkez İsmetpaşa mah. İleri sokaktaki işyerimizde Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanı pozisyonunda çalıştırılmak üzere takım arkadaşı arıyoruz.Meslek tanımına uyan tüm görevler,Crm ve ön muhasebe işlemlerinin bilgisayar programları aracılığı ile yapılması.Büro yönetimi için gerekli teknolojilerinin kullanılması.ihakan@truvayaz.com mail adresine fotoğraflı cv ile başvurulması gerekmektedir.  
 
Nitelik ve Beceriler
 
GENEL NİTELİKLERTicari yazılımları kullanabilmesi,Üniversitelerin ilgili bölümlerinden eğitim almış ve mezun olması, Bilgi teknolojisi konusunda eğitimli,Organizasyon, planlama ve takip becerileri yüksek,İletişim ve temsil yeteneği kuvvetli,Analitik düşünebilen ve problem çözme konusunda yetkin,Takım ve proje çalışmasına yatkın, insan ilişkilerinde başarılı,Her düzeydeki insanlarla sosyal iletişim kurabilecek, Müşteri memnuniyet odaklı çalışabilecek, Diksiyonu düzgün ve prezantabl, kişisel bakıma ve dış görünüşüne özen gösteren.
 
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyimBüro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı 
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
ÖğrenimEn Az Öğrenim Seviyesi:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)En Fazla Öğrenim Seviyesi:Yüksek LisansCinsiyetYaşKadın18- -35 (20.12.2001 – 21.11.1984 tarihleri arasında doğan kişiler)

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi:ŞUBE:
ÇANAKKALE TEKNOPARK YERLEŞKESİ SARICAELİ KÖYÜ NO:276/1 MERKEZ ÇANAKKALE
MERKEZ:
İSMETPAŞA MAH. İLERİ SOK. NO: 3-5/B MERKEZ ÇANAKKALE
ÇANAKKALE MERKEZ
ÇANAKKALE / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:ÇANAKKALE MERKEZ
İrtibat Bilgileri:İsim:HAKKI AKANÜnvan:Telefon:905327317115E-posta:ihakan@truvayaz.com
Ücret ve Diğer Bilgiler
 
En Az Ücret:2500 TL (AGİ Dahil Değil)
En Çok Ücret:3500 TL

Bir cevap yazın