Ön Muhasebeci aranıyor

İş Tanımı
 
APARTMAN VE SİTELERE PROFESYONEL OLARAK YÖNETİM HİZMETİ VEREN İŞLETMEDE,YAZIŞMALARI YAPACAK,EXCEL PROGRAMINI KULLANABİLEN,ÖN MUHASEBE ALANINDA BİLGİLİ 25-40 YAŞ ARALIĞINDA PERSONEL ALIMI OLACAKTIR.  A.Ç.“En yakın İŞKUR hizmet biriminden ya da sistemden başvurunuzu yapıp firmadan randevu alarak görüşmeye gidiniz” NOT: FİRMAYA BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA C.V. GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR. 
 
Nitelik ve Beceriler
 
EN AZ LİSE MEZUNUTERCİHEN BAYAN ADAYLAR DEĞERLENDİRİLECEKTİR.25-40 YAŞ ARALIĞINDA OLMAK.NOT: FİRMAYA BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA C.V. GÖNDERİLMESİ GEREKMEKTEDİR.  DAHA SONRA FİRMA DEĞERLENDİRİP ADAYLARI GÖRÜŞME İÇİN DAVET EDECEKTİR.
 
Meslek Bilgileri
MeslekDeneyimÖn Muhasebeci 
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
ÖğrenimEn Az Öğrenim Seviyesi:Ortaöğretim (Lise ve Dengi)En Fazla Öğrenim Seviyesi:Yüksek LisansCinsiyetYaşErkek99- -99 (31.10.1920 – 09.10.1920 tarihleri arasında doğan kişiler)Kadın25- -40 (31.10.1994 – 09.10.1979 tarihleri arasında doğan kişiler)

Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi:BARBAROS MAHALLESİ, TROYA CAD. YAŞAM EVLERİ SİTESİ, NO.3/6 D.2
ÇANAKKALE MERKEZ
ÇANAKKALE / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkamet İlçeleri:YENİCE/ÇANAKKALE ,  LAPSEKİ ,  GÖKÇEADA ,  GELİBOLU ,  EZİNE ,  ECEABAT ,  ÇANAKKALE MERKEZ ,  ÇAN ,  BOZCAADA ,  BİGA ,  BAYRAMİÇ ,  AYVACIK/ÇANAKKALE
İrtibat Bilgileri:İsim:SELMA AKPINARÜnvan:İŞVERENTelefon:E-posta:uzmanyonetim@hotmail.com
Ücret ve Diğer Bilgiler
 
Askerlik Durumu:Askerliğini Fiilen Yapmış, Muaf veya Tecilli

Bir cevap yazın